Teknoloji

8bitdo Xbox Arcade Stick Özellikleri ve Fiyatı – Webtekno

Eski atari salonlarındaki oyun makinelerinin kumandaları Mortal Kombat, Street Fighter gibi oyunları en keyifli şekilde oynamamızı sağlıyordu. ama şimdi Bu oyunları PlayStation ve Xbox kontrolcüleri ile oynamak zorundayız.

Ancak 8BitDo adlı bir şirket, Xbox ile anlaşma yaparak retro seven oyuncuları sevindirecek bir ürün çıkarmaya hazırlanıyor. Xbox Oyun ÇubuğuController adı verilen bu controller, birebir atari makinelerinin kontrol şemasına sahip olacak.

8BitDo’nun Arcade barını özel yapan nedir?

Hatta 8BitDo, daha önce Nintendo Switch ve PC platformu için 89,99 dolar fiyat etiketiyle bir Arcade kontrolcü çıkarmıştı. Ancak, düğmeleri özelleştirilemezdi ve Xbox ile uyumlu değil . Dolayısıyla bu ürün çok daha büyük bir heyecanla bekleniyor.

8BitDo’nun çarşı çubuğunun ana özelliklerinden biri kablosuz bağlantıya sahip olmasıdır. Bluetooth veya 2.4G alıcı üzerinden Xbox veya PC’niz ile eşleştirebileceğiniz kumandanın kutu içeriğinden çıkan pili, Bluetooth’ta 40 saate kadar, 2.4G’de 100 saate kadar dayanır. Şarjı bittiğinde USB-C kablosu ile şarj edilebilir.

8BitDo’nun çarşı çubuğunun bir başka özelliği de özelleştirmek seçenekler. Düğme eşlemenizi, duyarlılığınızı, turbo işlevinizi ve daha fazlasını değiştirmek için yapının uygulamasını kullanabilirsiniz. Ayrıca farklı oyun ve platformlarla uyumludur. X-in ve D-giriş modlarının ortasında geçiş yapabilirsiniz . Donanımınızı değiştirmek isterseniz, arcade stick’i kolayca açıp butonları veya joystick’i değiştirebilirsiniz.

8BitDo’nun kablosuz ve özelleştirilebilir çarşı çubuğu, çarşı formatındaki oyunları seven Xbox ve PC oyuncuları için mükemmel bir alternatif denetleyici olacaktır. 30 Haziran’da çıkması planlanıyorDenetleyici için ön sipariş fiyatı ise $119.99( 2.515 TL).

keciorenajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu